Zarezerwuj miejsca BIZNES

Zadzwoń, zarezerwuj - najszybsza metoda

Zadzwoń

Kontakt możliwy
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9 - 17

+48 733 777 777

Napisz

Jeśli preferują Państwo kontakt e-mailowy
podajemy również nasz adres

hospitality@4b.com.pl

Możesz również skorzystać z formularza zamówienia

Prosze wybrać z listy rozwijanej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od 4 Business Team Sp. z o.o. w Krakowie (31-436), ul. Henryka Wieniawskiego (dalej: „4 Business”) dotyczących produktów i usług 4 Business zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną nr 1 dostępną pod formularzem. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez wysłanie maila ze stosowną prośbą na adres: admin@4b.com.pl, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez 4 Business.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4 Business Team Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-436), ul. Henryka Wieniawskiego (dalej: „Administrator”) zawartych w formularzu kontaktowym zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zamówienia. Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną nr 2 dostępną pod formularzem. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez wysłanie maila ze stosowną prośbą na adres: admin@4b.com.pl, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Administratora.

UWAGA!

Zaznaczamy, że wysłanie formularza nie jest równoznaczne z założeniem rezerwacji. Po sprawdzeniu dostępności zostanie wysłana wiadomość do Państwa, która będzie potwierdzeniem złożenia zamówienia.